Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zniszczył samochód i był poszukiwany

Data publikacji 13.12.2008

Policjanci z Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie zatrzymali 21-letniego mężczyznę , który zniszczył zaparkowany samochód. Po sprawdzeniu okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary w więzieniu.

Patrolujący ulice Szczecina policjanci z Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, będąc na ulicy Obrońców Stalingradu zauważyli młodego mężczyznę, który z niewiadomych powodów zaczął kopać zaparkowany nieopodal samochód. Mężczyzna, zanim zdążyli do niego dobiec policjanci, w samochodzie marki Daewoo zniszczyć przedni reflektor, powygniatał maskę oraz porysował karoserią.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że jest to 21-letni Radosław S. Kiedy sprawdzili go w policyjnych systemach ustalili, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Do tego 21-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu.

Został on doprowadzony do miejskiej izby wytrzeźwień . Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut zniszczenia mienia. A następnie zostanie przekazany do zakładu karnego celem odbycia orzeczonej kary pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony