Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zlikwidowali magazyn narkotyków

Data publikacji 15.12.2008

270 gramów kokainy, 300 gramów heroiny i 22 woreczki środków odurzających przygotowanych do sprzedaży znaleźli kryminalni z Pragi Północ w piwnicy, przysypane ziemią i przykryte kartonami. Zatrzymali też dilera, 34-letniego Sebastiana T., który wpadł po kilkunastogodzinnej obserwacji przed jednym z salonów gier przy ul. Targowej . Grozi mu teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

Podczas minionego weekendu północnoprascy kryminalni planując akcję wymierzoną przeciwko dilerom narkotyków, podjęli obserwację jednego z salonów gier przy ulicy Targowej. Od pewnego czasu dochodziły bowiem do nich sygnały, że ma tam miejsce handel narkotykami.

Monitorując z ukrycia salon gier, policjanci kilkakrotnie widzieli podejrzewanego o handel narkotykami mężczyznę, jak wychodząc z obiektu kieruje się do oddalonej o 100 metrów piwnicy. Gdy po kilkunastogodzinnej obserwacji zobaczyli kobietę, zawierającą z nim jakąś transakcję, wkroczyli do akcji.

Kryminalni zatrzymując 34-letniego Sebastiana T., znaleźli przy nim trzy działki heroiny i klucz, którego próbował się pozbyć. Kobieta nie posiadała przy sobie narkotyków i do niczego się także nie przyznała. Po przesłuchaniu w charakterze świadka została zwolniona do domu.

Mundurowi idąc z zatrzymanym do piwnicy, odkryli w niej magazyn narkotykowy. W przysypanych ziemią i poprzykrywanych dyktami reklamówkach znaleźli 270 gramów kokainy, 300 gramów marihuany i 22 woreczki już przygotowanych do sprzedaży tychże narkotyków.

34-letni Sebastian T. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, do czego się przyznał. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 8 lat więzienia.
 

Powrót na górę strony