Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Handlowali narkotykami w ciechanowskich lokalach

Data publikacji 16.12.2008

11 mężczyzn zatrzymali wczoraj policjanci z Ciechanowa Wszyscy podejrzani są o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. To kolejne uderzenie w zorganizowaną grupę przestępczą rozbitą w listopadzie. Do tej pory zarzuty posiadania i handlu narkotykami usłyszało już prawie 60 osób.

Wczorajsze zatrzymania policji to kontynuacja działań z listopada, prowadzących do ostatecznego rozbicia grupy przestępczej, której zarzuca się wprowadzanie do obrotu dużej ilości narkotyków. Tym razem policjanci zatrzymali 11 mężczyzn, mieszkańców Ciechanowa w wieku od 18 do 38 lat.

Początkiem działań było zatrzymanie w październiku 6 mężczyzn, którzy wracając z Holandii w samochodach przewozili susz konopi indyjskich. To oni byli głównymi dostawcami środków odurzających dla zatrzymanych dilerów. Wśród nich był główny organizator całego procederu, 33-letni mężczyzna, który został tymczasowo aresztowany.

Jak wynika z ustaleń policjantów, członkowie rozbitej grupy środki odurzające dostarczali do dyskotek, pubów i klubów oraz lokalnym dilerom w okolicach Ciechanowa.

W tej sprawie zarzuty posiadania i handlu narkotykami postawiono już prawie 60 osobom. Sąd tymczasowo aresztował 5 z nich, wobec 30 zastosowano dozory policyjne.

Mężczyznom zatrzymanym wczoraj grożą kary pozbawienia wolności do 8 lat.

Kolejne zatrzymania w Ciechanowie

Powrót na górę strony