Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył się w toalecie przed policjantami

Data publikacji 16.12.2008

20-letniego mężczyznę, który włamał się do warzywniaka i ukradł niespełna 14 złotych, został zatrzymany przez policjantów z ogniwa patrolowego komendy miejskiej Policji w Szczecinie. Mężczyzna ukrył się przed funkcjonariuszami w toalecie w warzywniaku, do którego się włamał. Teraz za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj w nocy policjanci ze Szczecina odebrali informację, że do jednego z warzywniaków na terenie Pogodno włamuje się młody mężczyzna. Od razu na miejsce skierowano mundurowych. Kiedy policjanci przyjechali zauważyli wyłamane żaluzje antywłamaniowe. W środku było ciemno. Policjanci weszli, aby sprawdzić, czy nie ma tam nikogo.  Drzwi od toalety były zamknięte od środka. Ukrywał się tam 20-letni Tomasz D.

Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do komisariatu Policji Szczecin Pogodno. Tam okazało się, że niespełna tydzień temu opuścił on zakład karny. Policjanci ustalili, że tym razem jego łupem padło prawie 14 zł.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie jeszcze dziś usłyszy zarzuty kradzieży z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony