Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany ojciec "opiekował się" dwumiesięcznym dzieckiem

Data publikacji 16.12.2008

Dwumiesięczne dziecko, którym opiekował się kompletnie pijany ojciec, trafiło do szpitala. Niemowlę wypadło mężczyźnie z rąk. Nieodpowiedzialnemu ojcu grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po godzinie 22.00 ełccy policjanci zostali poinformowani, że na jednym z osiedli najprawdopodobniej pijany ojciec opiekuje się dzieckiem. Z relacji mieszkańców bloku wynikało, że 32-letni mężczyzna podczas wyjmowania z wózka 2-miesięcznego dziecka miał wypuścić je z rąk. Grzegorz P. miał także chwiać się na nogach. Policjanci pojechali na miejsce. Okazało się, że Grzegorz P. miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Dziecko zostało odwiezione karetką do szpitala. 32-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut narażenia córki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Mężczyzna znany jest miejscowym policjantom. Tydzień temu będąc pod wpływem alkoholu spał w łóżku z dzieckiem. Matka w tym czasie była w pracy. 32-latek usłyszał już zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony