Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napastował 26-letnią kobietę

Data publikacji 16.12.2008

Sandomierscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gm. Obrazów podejrzanego o seksualne napastowanie 26-letniej kobiety. Mężczyzna twierdził, iż w żaden sposób nie chciał jej skrzywdzić, a jedynie zapytać o drogę.

Policjanci z Sandomierza otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że w gm. Obrazów doszło do seksualnego napastowania młodej kobiety przez nieznanego jej mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło na niezabudowanym odcinku drogi. Do samotnie idącej kobiety podjechał samochód, z którego wysiadł młody mężczyzna, a następnie próbował wciągnąć ją do samochodu. Próbował się przed nią obnażać. Gdyby kobieta nie zaczęła się bronić, prawdopodobnie doszłoby do tragedii. Mężczyzna widząc, iż nie zdoła osiągnąć zamierzonego celu, zagroził kobiecie, że ją zabije, jeżeli sprawa ujrzy światło dzienne. Następnie wsiadł do swojego samochodu i odjechał.

Policjanci szybko ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazało się, że znali go już z podobnych sytuacji. Za popełnione czyny młodemu sprawcy może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz przebywa w policyjnej izbie zatrzymań i oczekuje na decyzje prokuratora.

Powrót na górę strony