Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z siekierą na policjantów

Data publikacji 18.12.2008

28-letniego Adama S. zatrzymali wczoraj wieczorem policjanci z Wołomina. Młody mężczyzna mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie wszczął awanturę w miejscu zamieszkania. Do wezwanych przez rodzinę policjantów wyszedł z siekierą, grożąc im pozbawieniem życia. Noc spędził w policyjnej celi. Teraz po wytrzeźwieniu zajmą się nim funkcjonariusze dochodzeniówki.

Wczoraj tuż po godzinie 21 patrol funkcjonariuszy z komendy w Wołominie otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednej z podwołomińskich miejscowości. Jak wynikało z relacji zgłaszającej kobiety, mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia domowników, grożąc im przy tym siekierą. Opisana sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Policjanci udali się pod wskazany adres.

Po przybyciu na miejsce, gdy mundurowi wchodzili na podwórko zobaczyli mężczyznę, który szybkim krokiem kierował się w ich stronę. Mężczyzna w jednej ręce trzymał siekierę w drugiej latarkę. Widok umundurowanych policjantów najwyraźniej rozjuszył zachowanie mężczyzny. Nie dość, że nie reagował na wezwania i polecenia funkcjonariuszy do zachowania zgodnego z prawem, to jeszcze groził im pozbawieniem życia, używając przy tym słów wulgarnych.

W trosce o bezpieczeństwo domowników i swoje reakcja policjantów była natychmiastowa. Błyskawicznie zatrzymali 28-letniego Adama S. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie młodego mężczyzny wykazało ponad 2 promile. Noc spędził w policyjnej celi. Dziś po wytrzeźwieniu zajmą się nim policjanci z wołomińskiej dochodzeniówki.

Powrót na górę strony