Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łakomy złodziej

Data publikacji 21.12.2008

Policjanci ze szczecińskiej prewencji zatrzymali 20-letniego Tomasza T. który włamał się do sklepu cukierniczego i chciał ukraść słodycze. Dzisiaj stanie przed szczecińską Prokuraturą. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ubiegłaj nocy policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkanca Szczecina dotyczace wybitej szyby w jednym ze sklepów cukierniczych przy ul. Jagiellońskiej. Natychmiast na miejsce udał się patrol undurowych. Gdy policjanci przyjechali zobaczyli, że w drzwich sklepu wybita jest szyba. Podejrzewajac, że w sklepie może się ktoś znajdować weszli do wewnątrz. Na  zapleczu sklepu zobaczyli mężczyznę, który miał przy sobie zabrane z półek sklepowych batony czekoladowe i inne słodycze warte około 55 zł. Okazało się, że jest to 23-letni Michał M.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Wczoraj w komisariacie Policji Szczecin - Śródmieście zostały przedstawione mu zarzuty za kradzież z włamaniem. Dziś stanie przed szczecińską prokuraturą. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Powrót na górę strony