Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana kobieta zdewastowała samochody i pobiła policjantki

Data publikacji 22.12.2008

Agresywną 24-latkę zatrzymali wolscy mundurowi. Kobieta na osiedlu przy ulicy Żelaznej najpierw uszkodziła kilka zaparkowanych samochodów, a później zaatakowała i uderzyła interweniujące policjantki. Magdalena K. była pijana. We krwi miała ponad promil alkoholu.

Nad ranem wolscy mundurowi otrzymali polecenie ustalenia sprawców uszkodzenia kilku zaparkowanych przy ulicy Żelaznej samochodów. Audi, fiat, saab i renault miały pourywane lusterka. Nieopodal na chodniku leżał przewrócony skuter. Świadek zdarzenia podał przybyłym na miejsce policjantom szczegółowy rysopis chuligana, który zniszczył auta. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania wandala. Okazało się, że jest nim kobieta. Przy ulicy Krochmalnej zauważyli idące trzy panie. Rysopis jednej z nich idealnie pasował do podawanego przez świadka.

Podczas legitymowania 24-letnia Magdalena K. niechętnie rozmawiała z policjantami. Została zatrzymana i dowieziona do komendy. Na miejscu okazało się, że jest pijana. We krwi miała promil alkoholu. Podczas rozmowy nagle rzuciła się z pięściami na policjantki. Jedną z funkcjonariuszek uderzyła w twarz, drugą w chwili obezwładniania ugryzła w rękę. Pomogły dopiero kajdanki.

24-latka odpowie za zniszczenie mienia i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy.
 

Powrót na górę strony