Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany 16-latek z amfetaminą

Data publikacji 22.12.2008

Podczas minionego weekendu północnoprascy kryminalni zabezpieczyli 750 gramów amfetaminy o czarnorynkowej wartości 30 tys. złotych. Zatrzymali ich właściciela 16-letniego Michała U. oraz taksówkarza 26-letniego Wojciecha K., który posiadał przy sobie porcję marihuany. Dzisiaj w sądzie dla nieletnich rozstrzygną się losy Michała U.

W jeden z weekendowych wieczorów kryminalni idąc podczas służby ulicą Wysockiego, zainteresowali się mijającą ich taksówką i siedzącymi wewnątrz niej mężczyznami. Gdy tylko samochód zatrzymał się pod jednym z bloków, mundurowi postanowili ich wylegitymować. Widząc gorączkowe zachowanie jednego z mężczyzn szybko przekonali się, że podjęli właściwą decyzję.

Mężczyzna na widok kryminalnych pośpiesznie próbował ukryć worek z amfetaminą. Był to 16-letni Michał U. Tego wieczora oprócz niego kryminalni zatrzymali także taksówkarza, 26-letniego Wojciecha K. W należącej do niego czapce znaleźli porcję marihuany.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego 26-letni Wojciech K. usłyszał zarzut posiadania narkotyków i dobrowolnie poddał się karze. Dzisiaj 16-letnim Michałem U. zajmie się sędzia rodzinny, który rozliczy go za posiadanie znacznej ilości narkotyków.
 

Powrót na górę strony