Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani sprawcy brutalnego pobicia

Data publikacji 23.12.2008

W niespełna kilka godzin po zdarzeniu pilscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o ciężkie pobicie 33 letniego mieszkańca Piły. Zatrzymanym sprawcom grozi teraz kara 8 lat pozbawienia wolności.

Wieczorem do jednego z mieszkań przy ul. Bydgoskiej przyszedł 33-letni mieszkaniec Piły. W mieszkaniu odbywała się libacja alkoholowa, w której udział brało trzech mężczyzn . Mezczyzna dołączył do alkoholowej imprezy. W pewnym momencie, prawdopodobnie z powodu nieporozumień na tle finansowym, dwóch uczestników spotkania zaczęło bić i kopać 33 latka. Skopanego i pobitego alkoholowi kompani wyrzucili na schody, gdzie pozostawili bez żadnej pomocy i jakby nigdy nic wrócili na imprezę.

O zdarzeniu dyżurnego pilskiej komendy powiadomił dyspozytor pogotowia. Poinformował policjantów, że kilka minut wcześniej do szpitala został przywieziony ciężko pobity mężczyzna. Pilscy kryminalni natychmiast przystąpili do ustalania sprawców pobicia . Kilka godzin później, przestepcy byli już w rękach funkcjonariuszy.

Cały czas jeszcze "balowali", kiedy policjanci zapukali do drzwi mieszkania. Tak byli zajęci piciem , że nie mieli zamiaru otworzyć drzwi stróżom prawa. W tej sytuacji funkcjonariusze wywarzyli drzwi. W mieszkaniu zatrzymali dwóch sprawców ciężkiego pobicia swojego kompana. Okazali się nimi dwaj znani policjantom mężczyźni. 40 i 18 letni mieszkańcy Piły wcześniej karani byli za kradzieże.

Za pobiecie kolegi, grozi im do 8 lat więzienia. Sąd aresztował ich na 3 miesiące.


 

Powrót na górę strony