Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pół kilograma narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 23.12.2008

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji na Niebuszewie zatrzymali 3 osoby, które posiadały narkotyki. W sumie kryminalni zabezpieczyli prawie pół kilograma amfetaminy. Za posiadanie znacznychilości środków odurzający grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wykonując czynności służbowe przy jednym z garażowisk w dzielnicy Niebuszewo zatrzymali 36-letniego Sławomira S., i 33-letniego Marcina S., którzy posiadali nieznaczne ilości narkotyków. Chwilę po tym zatrzymali jeszcze 37-letniego Roberta J., u którego w pomieszczeniach gospodarczych zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy. Cała trójka trafiła na Komisariat Policji Szczecin Niebuszewo.

W komendzie, Sławomir S. i Marcin S. usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec 33-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Trzeci z zatrzymanych usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Prokuratura Rejonowa Szczecin Niebuszewo przychyliła się do wniosku Komendanta Komisariatu na Niebuszewie o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 37-latka. Jeszcze dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do szczecińskiego sądu. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony