Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodzieja i łupy znaleźli w śmietniku

Data publikacji 24.12.2008

Choszczeńscy policjanci zatrzymali 28-letniego Piotra P., który dziś nad ranem włamał się do dwóch samochodów. Mężczyzna po dokonaniu przestępstwa ukrył się w śmietniku a skradzione przedmioty wrzucił do jednego z kontenerów. Wigilię Piotr P. spędzi w policyjnym areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nad ranem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie został powiadomiony telefonicznie o włamaniu do samochodu marki ford transit zaparkowanego na ulicy Bohaterów Warszawy. Policjanci poszukujący sprawcy przestępstwa na ulicy 22 Lipca zauważyli kolejny samochód, który miał wybitą szybę. Chwilę później w pobliskim śmietniku znaleźli ukrytego między kontenerami 28-letniego mieszkańca Choszczna Piotra P. a w jednym z kubłów na śmieci skradzione z samochodów przedmioty tj. radioodtwarzacz marki JVC, nawigację GPS oraz panel drugiego radioodtwarzacza samochodowego.

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna w kieszeniach kurtki miał kabel zasilający od nawigacji oraz ramkę odbudowy radia.

Za kradzież z włamaniem odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony