Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamiast mandatu opłatek

Data publikacji 24.12.2008

Ruszyły przedświąteczne kontrole na drogach. Tym razem mandatów i punktów karnych nie było. W zamian policjanci składali kierowcom życzenia świąteczne i symbolicznie dzielili się opłatkiem. Akcja została przygotowana przez komendę miejską Policji w Płocku i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku. Do tych wyjątkowych działań przyłączył się Kapelan Służb Mundurowych ks. kanonik Andrzej Zembrzuski.

Policjanci z Sekcji Ruchu Drogowego płockiej komendy byli tego poranka wyjątkowo pobłażliwi. Zamiast mandatów i punktów karnych wręczali kierowcom świąteczne życzenia z opłatkiem. Przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i życzyli bezpiecznej drogi do wigilijnego stołu. Kierowcy nie kryli swojego zdziwienia tą niecodzienną formą policyjnej kontroli. Życzyli policjantom spokojnej służby i świąt w rodzinnym gronie.

Akcja została przygotowana przez Komendę Miejską Policji w Płocku i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku. Do tych wyjątkowych działań przyłączył się Kapelan Służb Mundurowych ks. kanonik Andrzej Zembrzuski.

Film Zamiast mandatu opłatek


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zamiast mandatu opłatek (format flv - rozmiar 2.2 MB)

Powrót na górę strony