Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kamera rejestruje wszystko

Data publikacji 26.12.2008

17-letni Arkadiusz M. zatrzymany w nocy przez policjantów z warszawskiej Woli odpowie za niszczenie mienia. Młody człowiek najpierw skakał po masce zaparkowanego samochodu, kopał drwi i lusterka, a następnie próbował przewrócić przenośną kabinę WC. Wszystko zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dla chuligana czas nie odgrywa żadnej roli. Jego zachowanie jest takie samo w święta jak w dzień powszedni. Jedno z nich zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

10 minut po 2 w nocy grupka mężczyzn stała przy skrzyżowaniu ulic Ciołka i Obozowej. Popijając alkohol żywo gestykulowali. W pewnym momencie jeden z młodych mężczyzn zaczął skakać na przednią maskę zaparkowanego nieopodal pojazdu. Po chwili zaczął kopać w drzwi auta i lusterka. Następnie jeden z młodzieńców próbował przewrócić przenośną kabinę wc stojącą na chodniku przy skrzyżowaniu.

Informacja o zdarzeniu błyskawicznie trafiła do policjantów, którzy chwilę później byli już na miejscu. Zatrzymali najbardziej agresywnego chuligana 17-letniego Arkadiusza M. Młody chłopak trafił do policyjnego aresztu. Już usłyszał zarzut niszczenia mienia. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Jak widać poniesie surowe konsekwencje, w dopiero co zaczynającym się jego dorosłym życiu.
 

Powrót na górę strony