Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł diler środków odurzających

Data publikacji 27.12.2008

Dolnośląscy policjanci przechwycili 2000 porcji narkotyków i zatrzymali dilera. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci zatrzymali go w związku z podejrzeniem o handel narkotykami. W samochodzie, którym się poruszał funkcjonariusze znaleźli marihuanę, amfetaminę i metamfetaminę. Za posiadanie i handel środkami odurzającymi grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Kątach Wrocławskich z funkcjonariuszami z Wrocławia zatrzymali 24- letniego mężczyznę. Do zatrzymania do szło w jednej z miejscowości gminy Kąty Wrocławskie. W samochodzie policjanci znaleźli ponad 1370 porcji marihuany, 500 porcji amfetaminy i ponad 100 tabletek metamfetaminy. Narkotyki zapakowane w reklamówkę, ukryte były pod siedzeniem kierowcy. Ponadto w samochodzie policjanci znaleźli puste woreczki z zapięcie strunowym, lufki szklane, wagę elektroniczną i porozrzucane w różnych miejscach - na podłodze, siedzeniach i schowkach, pieniądze pochodzące prawdopodobnie z obrotu środkami odurzającymi, w kwocie blisko 6 tys. złotych.

Zatrzymany został już tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Aktualnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym skąd mężczyzna miał narkotyki i gdzie miały one trafić. Za posiadanie i handel środkami odurzającymi w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Film Wpadł diler środków odurzających


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wpadł diler środków odurzających (format flv - rozmiar 2.89 MB)

Powrót na górę strony