Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził nożem pozbawieniem życia

Data publikacji 28.12.2008

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi Andrzejowi Ch. 39-latek w jednym z piskich barów groził koledze pozbawieniem życia. W ręce trzymał wówczas nóż. Policjanci szybko zatrzymali sprawcę.

Wczoraj do komendy powiatowej Policji w Piszu zgłosił się mężczyzna, który poinformował policjantów, o tym, że jego kolega groził mu nożem, jednocześnie mówiąc, że pozbawi go życia. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie od mieszkańca Pisza, w którym mężczyzna opisał całe zdarzenie. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego do zdarzenia doszło w piątek wieczorem, w jednym z piskich barów. Podczas wspólnego biesiadowania doszło miedzy nimi do sprzeczki słownej, w trakcie której, Andrzej Ch. zagroził pozbawieniem życia.

Mówiąc te słowa wyjął z kieszeni nóż i skierował go w stronę kolegi. Ten uciekł za bar i zawiadomił policje. Funkcjonariusze zatrzymali 39-latka, zabezpieczyli również nóż, którym groził swojemu koledze. Z relacji zgłaszającego wynikało również, że obaj mężczyźni byli pod działaniem alkoholu Wczoraj Andrzej Ch. przyznał się do gróźb, jakie kierował pod adresem swojego kolegi. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony