Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani chuligani

Data publikacji 31.12.2008

Policjanci z Katowic oraz Oddziału Prewencji Policji w Katowicach w sumie zatrzymali dziewięciu chuliganów. Sprawcy zniszczyli wiatę przystanku autobusowego przy ulicy Roździeńskiego i wiatę przystanku tramwajowego przy ulicy 1-go Maja. Teraz wandale mogą w więzieniu spędzić nawet 5 lat.

Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj około 3.00 w nocy na ulicy Roździeńskiego. Oficer dyżurny otrzymał informację o grupie mężczyzn, którzy niszczą wiatę przystanku autobusowego.Policjanci z Komisariatu II natychmiast pojechali we wskazany rejon i zatrzymali sześciu mieszkańców Katowic. Mężczyźni w wieku od 19 do 23 lat wczorajszą noc spędzili w policyjnym areszcie. Wandale usłyszeli zarzut zniszczenia mienia wartości ponad 500 złotych.

Także wczoraj około 23.00 policjanci z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali trzech mężczyzn, którzy na przystanku tramwajowym powybijali szyby i uszkodzili stalową konstrukcję wiaty. Wszyscy zatrzymani wandale są mieszkańcami Katowic. Kompletnie pijani chuligani trafili do policyjnego aresztu. Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj usłuszą zarzuty zniszczenia mienia za które także w więzieniu mogą spędzić 5 lat.

Powrót na górę strony