Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł byłą żonę

Data publikacji 06.01.2009

W ręce węgorzewskich policjantów trafił mężczyzna, który ukradł saszetkę z 11.000 złotych. 30-latek oszczędności zabrał swojej byłej żonie, która przez kilka lat odkładała je dla swojej córki. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia olności.

Około godziny 15.30 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy policji przyjął zgłoszenie o kradzieży, do jakiej doszło w jednym z mieszkań na ulicy Zamkowej. Podejmujący czynności policjanci od razu ustalili, kto może być sprawcą. Tego dnia w mieszkaniu pokrzywdzonej był tylko jej były mąż. Przypuszczenia kobiety oraz policjantów potwierdziły się. Zaledwie godzinę potrzebowali funkcjonariusze, aby zatrzymać Dariusza S., który zarzekał się, że nie miał tych pieniędzy. Twierdził także, że należą one do niego i spalił je. Jednak w trakcie przeszukania mieszkania Dariusza S. policjanci odnaleźli saszetkę wraz z pieniędzmi. Według relacji pokrzywdzonej do kradzieży doszło w chwili, gdy jej mąż opiekował się 5 -letnią córka w jej mieszkaniu.

Dariusz S. w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Złodziej trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony