Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konopie uprawiał w domu, sprzedawał w szkole

Data publikacji 07.01.2009

W domu uprawiał konopie indyjskie, a w szkole prawdopodobnie sprzedawał gotowy produkt. 17-letniego Daniela N. zatrzymali policjanci z Pruszkowa. Miał przy sobie marihuanę. W jego mieszkaniu funkcjonariusze odkryli uprawę konopi. Młody człowiek przyznał się do sprzedawania narkotyku. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.

Wczoraj funkcjonariusze z Pruszkowa otrzymali informację, że 17-latek z miejscowości Granica sprzedaje środki odurzające. Natychmiast trzeba było to sprawdzić. Policjanci pojechali więc do szkoły, do której uczęszcza chłopak. W wyniku kontroli osobistej, w kieszeni spodni policjanci znaleźli u niego 2 srebrne zawiniątka z suszem i 4 torebki foliowe z brązową substancją. W jego mieszkaniu natomiast odkryli pokój przystosowany do uprawy konopi indyjskich. Wewnątrz szafki kuchennej kryminalni znaleźli doniczkę z czterema krzaczkami o wysokości około 22 cm.

Daniela G. zatrzymano i przewieziono do komendy. Tam wykonano testy, które potwierdziły, że przy chłopaku znaleziono marihuanę (0,86 g) i haszysz (3,03 g), a roślinami hodowanymi w domu były konopie indyjskie.

Chłopak przyznał się handlu narkotykami. Grozi mu za to do 8 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony