Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za zabójstwo konkubiny

Data publikacji 07.01.2009

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 34-letniej kobiety. Okazał się nim jej konkubent, 28-letni mieszkaniec woj. pomorskiego. W chwili zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za zabójstwo 28-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Wczoraj po 18:00 do dyżurnego komendy miejskiej Policji w Białej Podlaskiej zadzwonił pracodawca 34-letniej kobiety. Mężczyzna twierdził, że jego pracownica nie stawiła się do pracy. Mężczyzna podejrzewał, że mogło stać się jej coś złego. Jak oświadczył to bardzo sumienna pracownica i nie zdarzało jej się nigdy opuścić stanowiska pracy bez usprawiedliwienia. Z uzyskanych informacji wynikało, że kobieta mieszka na stancji z konkubentem. Dyżurny do jej miejsca zamieszkania skierował policyjny patrol. Funkcjonariusze na miejscu zastali konkubenta, 28-letniego Leszka N. mieszkańca woj. pomorskiego. Mężczyzna zapytany o miejsce pobytu partnerki przyznał, że ją zabił i wskazał policjantom miejsce ukrycia zwłok.

Jak ustalili funkcjonariusze do zabójstwa doszło po tym, jak kobieta zmęczona nadużywaniem alkoholu przez konkubenta postanowiła go rzucić. 28-latek słysząc o tym zaatakował partnerkę nożem. Następnie jej ciało ukrył przed współlokatorami w garażu. Podczas zatrzymania mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego ok. 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 Po wytrzeźwieniu 28-latkiem zajmą się śledczy. Za zabójstwo grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

 

Powrót na górę strony