Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradła portfel

Data publikacji 08.01.2009

55-letnia kobieta, pracownica firmy inwentaryzujących urządzenia gazowe , podczas sprawdzania tych urządzeń w mieszkaniu, skradła leżący na stole portfel. Została zatrzymana przez policjantów dzięki temu, że okradziona kobieta stanowczo zareagowała i szybko powiadomiła Policję. Za kradzież grozi kara do 5 lat wiezienia.

Wczoraj popołudniu do jednego z mieszkań przy ul. Wyszyńskiego w Gnieźnie zapukała 55-letnia pracownica firmy zajmującej się inwentaryzacją urządzeń gazowych. Kobieta weszła do mieszkania i podczas kontroli ukradła leżący na stole portfel z dowodem osobistym, kartą bankomatową i gotówką.

Brak portfela zaraz po wyjściu z mieszkania kobiety, zauważyła opiekunka zajmująca się domownikami. Wyszła za pracownicą dokonującą inwentaryzacji i stanowczo zażądała, by ta pokazała jej co ma w kieszeniach. Kobieta odmówiła. Opiekunka zauważyła, że z kieszeni kurtki wystaje skradziony portfel i dopiero wtedy złodziejka go oddała. Okradziona kobieta powiadomiła policję. Przybyły na miejsce policjanci zatrzymali kobietę. Powiadomiono również jej pracodawcę.

Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Policjanci sprawdzają czy zatrzymana kobieta ma związek z ubiegłorocznymi przypadkami podobnych kradzieży w Gnieźnie.
 

Powrót na górę strony