Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierował po narkotykach

Data publikacji 09.01.2009

Podczas kontroli drogowej policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali 30-letniego obywatela Czech, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Okazało się także, że chwilę wcześniej został on ukarany mandatem karnym za próbę kradzieży w markecie. Za kierowanie pod wpływem środków odużających grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi obywatelowi Czech podejrzanemu o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zostanie w trybie przyspieszonym doprowadzony do sądu.

Wczoraj około godziny 10:40 policjanci sekcji prewencji komendy miejskiej Policji w Jeleniej Górze na ulicy Jana Pawła II zauważyli samochód marki Nissan. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że mógł on być pod wpływem alkoholu.

Policjanci zatrzymali samochód do kontroli drogowej. Kierowcą okazał się 30-letni obywatel Czech. Mężczyzna dziwnie się zachowywał, jednak policjanci nie wyczuli od niego zapachu alkoholu. Jak się później okazało, kierujący był pod wpływem narkotyków.

Tego samego dnia, około godziny wcześniej Czech został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 100 zł. Mężczyzna w jednym z jeleniogórskich marketów próbował ukraść napój alkoholowy o wartości 14 zł.

30-latek trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj zostanie on w trybie przyspieszonym doprowadzony do sądu.
 

Powrót na górę strony