Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali sprawców pobicia

Data publikacji 11.01.2009

Oficer dyżurny gołdapskiej policji został poinformowany o pobiciu w jednym z miejskich lokali rozrywkowych. Dwóch pijanych sprawców zniszczyło wyposażenie dyskoteki, a następnie pobiło młodych mężczyzn obsługujących sprzęt grający, którzy zwrócili uwagę awanturującym się klientom. Po tym zdarzeniu sprawcy wyszli z lokalu i odjechali swoim samochodem. Już po kilkunastu minutach zostali zatrzymani przez policjantów. Teraz odpowiedzą za pobicie zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności i zniszczenia mienia.

Dzisiaj około 2.00 oficer dyżurny gołdapskiej policji został poinformowany o pobiciu w jednym z miejskich lokali rozrywkowych. Dwóch pijanych sprawców zniszczyło wyposażenie dyskoteki, a następnie pobiło młodych mężczyzn obsługujących sprzęt grający, którzy zwrócili uwagę awanturującym się klientom. Po tym zdarzeniu sprawcy wyszli z lokalu i odjechali swoim samochodem. Już po kilkunastu minutach zostali zatrzymani przez policjantów. Teraz odpowiedzą za pobicie i zniszczenie mienia.

Jednak dzięki szybkiej interwencji policjantów oraz obserwacji monitoringu sprawcy już po kilkunastu minutach zostali zatrzymani na jednej z okolicznych ulic kiedy jechali samochodem.

Ja się okazało sprawcami pobicia są: 36-letni Adam C. oraz 26-letni Maciej K. którzy przyjechali do Gołdapi z Suwałk. Sprawcy zostali zatrzymani do wyjaśnienia jako podejrzani o zniszczenie mienia oraz pobicie. Dodatkowo Adamowi C. zostanie przedstawiony zarzut jazdy po pijanemu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,1 promila alkoholu w organizmie.

 

Powrót na górę strony