Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niebezpieczny pasażer zatrzymany

Data publikacji 12.01.2009

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 24-letni Łukasz F., który w pociągu relacji Dęblin - Warszawa dokonał kradzież rozbójniczej. Mężczyzna postanowił okraść dwie młode pasażerki pociągu. Będzie też odpowiadał za zmuszanie swoich ofiar do poddania się czynnościom seksualnym.

Całe zajście miało miejsce w nocy w pociągu relacji Dęblin-Warszawa. 24-letni pasażer Łukasz F. zauważył dwie młode pasażerki i postanowił je okraść. Wykorzystał fakt, że w przedziale nie było nikogo innego i chwycił za torebkę jednej zkobiet. Między mężczyzną a kobietami wywiązała się szarpanina. Napastnik widząc, że ma przewagę nad pasażerkami postanowił "przy okazji" zmusić je do poddania się czynnościom seksualnym.

Pasażerki postanowiły walczyć z bandytą. W czasie wymiany ciosów jednej z nich udało się wybiec z przedziału i wezwać pomoc. Napastnik widząc, że jest bez szans wybiegł z przedziału i wyskoczył z jadącego pociągu. Kobiety doskonale zapamiętały napastnika i szczegółowo opisały go policjantom.

W wyniku szeroko zakrojonych działań funkcjonariuszy z komisariatu w Karczewie, bandyta został zatrzymany. Decyzją sądu w Otwocku wczoraj zastosowano wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Za czyny, których się dopuścił Łukasz F. może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.
 

Powrót na górę strony