Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trwa policyjna aukcja internetowa na rzecz WOŚP

Data publikacji 12.01.2009

Siedemnasty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Cały czas trwają jednak policyjne aukcje internetowe. Do wylicytowania jest ręcznie wykonany, jedwabny dywan oraz grafika komputerowa pt. "Antyterrorysta" wykonana przez pracownika wydziału prasowego KGP. Dochód z licytacji zasili konto fundacji, która w tym roku zbierała pieniądze na rzecz wczesnego wykrywania chorób nowotworowych u dzieci.

Na aukcyjnym portalu internetowym Allegro.pl można wylicytować ręcznie wykonany, jedwabny dywan przekazany komendantowi głównemu Policji przez oficjalną delegację Republiki Azerbejdżanu. Ten niezwykły prezent gen. insp. Andrzej Matejuk przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biorąc udział w aukcji można stać się właścicielem pięknie zdobionego, oryginalnego kobierca o wymiarach 151 cm x 92 cm, który posiada certyfikat autentyczności. We wstępnej ocenie kolekcjonerów uzyskał on wartość 3,5 tys. zł.

Aukcja dostępna pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=227889.

Dochód z licytacji zasili konto fundacji, która w tym roku zbiera pieniądze na rzecz wczesnego wykrywania chorób nowotworowych u dzieci. Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacjach!
 

  • Komendant główny Policji prezentuje certyfikat autentyczności jedwabnego dywanu przekazanego na licytację
Powrót na górę strony