Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprzedawał narkotyki w dyskotekach

Data publikacji 12.01.2009

Pilscy kryminalni wspólnie z ochroniarzami jednej z dyskotek w Pile zatrzymali 18-letniego dilera narkotyków. Mężczyzna podejrzany jest o handel znaczną ilością środków odurzających w pilskich dyskotekach. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Wieczorem dyżurny pilskiej komendy został powiadomiony przez pracowników ochrony jednej z miejscowych dyskotek o zatrzymaniu prawdopodobnie dilera narkotyków. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci. W lokalu funkcjonariusze zatrzymali 18-letniego mieszkańca Piły, który jak się okazało już wcześniej był notowany za handel narkotykami.

Podczas przeszukania zatrzymanego nastolatka funkcjonariusze znaleźli przy nim kilkadziesiąt tabletek ekstazy, amfetaminę i marihuanę. W mieszkaniu młodego dilera, policjanci wykorzystując psa do wykrywania narkotyków, znaleźli i zabezpieczyli ponad ćwierć kilograma amfetaminy zapakowanej w woreczki i przygotowanej do sprzedaży. Jak wstępnie ustalono miejscem dystrybucji środków odurzających miały być pilskie dyskoteki.

Zatrzymany 18-letni mieszkaniec Piły był już wcześniej zatrzymywany przez pilską policję. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.
 

Powrót na górę strony