Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rodzinne porachunki z nożem

Data publikacji 12.01.2009

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 64-letniego mężczyznę, który w czasie awantury domowej pchnął nożem byłego konkubenta swojej córki. 38-latek z raną kłutą i przebitym płucem trafił do szpitala. Ojcu dziewczyny grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się wczoraj w godzinach wieczornych na jednym z osiedli miasta. Do domu 34-letniej dziewczyny przyszedł jej były chłopak 38-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Niedoszła narzeczona nie chciała jednak z nim rozmawiać. Pomimo jej próśb mężczyzna nie chciał wyjść z domu. Sprzeczka przeobraziła się w awanturę. Z pomocą dziewczynie przyszła jej matka i razem próbowały wypchnąć natarczywego intruza.

W pewnym momencie z pokoju wyszedł ojciec 34-latki i ranił nożem w plecy byłego konkubenta córki. 38-letni mężczyzna trafił do szpitala z przebitym płucem i kłutą raną pleców.

W chwili zatrzymania 64-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony