Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z zemsty podrzucił narkotyki

Data publikacji 12.01.2009

Chciał odegrać się na koleżance. Z zemsty podrzucił pod samochód ojca dziewczyny narkotyki i zgłosił na Policję, że znajoma zajmuje się ich handlem. Mężczyzna został zatrzymany przez warszawskich kryminalnych. 23-letni Marek R. będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków i kierowanie fałszywych oskarżeń wobec innej osoby.

23-letni Marek R. zgłosił się do komendy przy ul. Opaczewskiej i poinformował funkcjonariuszy, że jego znajoma handluje narkotykami. Wiedział dokładnie, gdzie znajdują się środki odurzające, rzekomo należące do dziewczyny. Funkcjonariuszom wskazał samochód należący do ojca znajomej. To pod nim miały leżeć narkotyki. Policjanci sprawdzili przekazane przez mężczyznę informacje i potwierdzili, że pod pojazdem zaparkowanym przed domem istotnie znajdują się narkotyki. Nie do końca jednak zaufali 23-latkowi.

Jak się okazało, słusznie. Po dokładnym przeanalizowaniu sprawy, wyszło na jaw, że Marek R. chciał się wyłącznie zemścić na dziewczynie. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przesłuchania policjanci przedstawili mu dwa zarzuty: posiadania narkotyków oraz kierowania fałszywych oskarżeń przeciwko innej osobie. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony