Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Matka i córki zatrzymane w "dziupli"

Data publikacji 12.01.2009

Zarzuty paserstwa zostały przedstawione trzem kobietom zatrzymanym przez policjantów ze stołecznego wydziału d/w z przestępczością samochodową w "dziupli" w powiecie płońskim. Zatrzymane to matka i dwie córki. Na posesji należącej do nich, po anonimowej informacji, funkcjonariusze znaleźli skodę oktawię, która została skradziona wcześniej w powiecie nowodworskim.

Anonimowa informacja zaprowadziła funkcjonariuszy ze stołecznej samochodówki do "dziupli" w powiecie płońskim. Na posesji policjanci znaleźli skradzioną kilkanaście minut wcześniej w powiecie nowodworskim skodę octawię.

Okazało się, że to nie jedyna rzecz pochodząca z kradzieży. W pomieszczeniach gospodarczych mundurowi ujawnili części samochodowe, pochodzące z kilku skradzionych wcześniej aut. Kryminalni ustalają teraz, z jakich konkretnie samochodów pochodzą zabezpieczone części.

Na posesji policjanci zastali trzy kobiety, które najprawdopodobniej zajmowały się paserstwem skradzionych samochodów. 47-letnia Teresa B. i jej córki 27-letnia Wioleta S. oraz 23-letnia Bogumiła S. zostały zatrzymane. Zostały im przedstawione zarzuty paserstwa. Kobietom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony