Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani nastoletni złodzieje

Data publikacji 13.01.2009

Kryminalni z Sochaczewa zatrzymali sześciu nastolatków, którzy podejrzewani są o liczne rozboje i kradzieże z włamaniem. Dotychczas postawiono im szesnaście zarzutów. Wszyscy objęci zostali dozorem policyjnym. Grozi im kara nawet 12 lat więzienia. Policjanci odzyskali także większość mienia skradzionego przez młodych przestępców.

Kryminalni z Sochaczewa rozpracowywali grupę, która w ubiegłym roku na terenie powiatu sochaczewskiego dokonała wielu kradzieży z włamaniem i rozbojów. Efektem ich pracy było zatrzymanie sześciu młodych mężczyzn, w wieku od 17 do 19 lat. Wszystkim przedstawiono szesnaście zarzutów dotyczących między innymi: kradzieży damskich torebek z pieniędzmi i telefonami komórkowymi, których dokonali w grudniu ubiegłego roku w Sochaczewie i Iłowie. Udowodniono im też dokonanie w okresie letnim dwóch rozbojów w Iłowie oraz włamania do pomieszczeń gospodarczych i kradzieży sprężarki i przewodów nawadniających.

Lista zarzutów może okazać się znacznie dłuższa ponieważ policjanci prowadzący sprawę podejrzewają członków tej grupy o dokonanie jeszcze innych przestępstw. Po zatrzymaniu sprawców odzyskano też większość ukradzionego przez nich mienia. Wszyscy objęci zostali dozorem policyjnym, a za dokonane przestępstwa grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony