Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana babcia opiekowała się wnuczkiem

Data publikacji 13.01.2009

Kompletnie pijana babcia opiekowała się 3-letnim wnuczkiem. Alkomat wykazał w jej organizmie ponad 2,8 promila. To nie pierwszy raz kiedy pijana kobieta opiekował się wnuczkiem, miesiąc temu goleniowscy policjanci stwierdzili u niej ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Sąsiad zaniepokojony głośnym płaczem dziecka powiadomił policję. Na miejsce wysłano patrol policji, który zastał kompletnie pijanego właściciela mieszkania. Mężczyzna nie mógł ustać na własnych nogach, zataczał się i cały czas trzymał się mebli żeby nie przewrócić się. Oprócz niego w mieszkaniu przebywała 38-letnia Aneta R. oraz jej 3-letni wnuczek. Oświadczyła ona, że zamieszkuje przez jakiś czas u właściciela mieszkania i opiekuje się wnuczkiem ponieważ matka dziecka wyjechała. Babcia była w stanie upojenia alkoholowego, alkomat wykazał w jej organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Dziecko było brudne, zaniedbane i cały czas płakało. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Decyzją lekarza chłopiec trafił do szpitala.

O całej sytuacji powiadomiono sąd rodzinny oraz Ośrodek Pomocy Rodzinie w Goleniowie. Dokumentacja w tej sprawie zostanie przesłana do sądu, który podejmie decyzję odnośnie sprawowania właściwej opieki nad dzieckiem.
 

Powrót na górę strony