Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani podejrzewani o zabójstwo

Data publikacji 15.01.2009

Policjanci z Kędzierzyna – Koźle znaleźli w jednym z mieszkań na śródmieściu zwłoki 44 - letniego mężczyzny. Już po kilku godzinach podejrzewani o dokonanie tej zbrodni zostali zatrzymani. Młodszy z nich przebywa w policyjnej izbie dziecka, a starszy dzisiaj usłyszy od prokuratora zarzut zabójstwa.

13 stycznia policjanci z sekcji kryminalnej komendy powiatowej Policji w Kędzierzynie – Koźlu po ustaleniu, że dzień wcześniej miała miejsce tam awantura, pojechali jednego z mieszkań na śródmieściu. Na miejscu pukali do drzwi ale nikt nie otwierał. Okazało się jednak, że drzwi są otwarte i policjanci weszli do mieszkania. W jednym z pokoi zobaczyli leżącego na podłodze mężczyznę.

Lekarz wezwany na miejsce stwierdził zgon, który nastąpił w wyniku ran zadanych ostrym narzędziem. Policjanci już po kilku godzinach ustalili i zatrzymali dwóch nastolatków –przypuszczalnych sprawców zabójstwa.

Młodszy z chłopców został przez policjantów umieszczony w Policyjnej Izbie Dziecka w Opolu, gdzie pozostaje do dyspozycji sądu rodzinnego. Natomiast starszemu dzisiaj prokurator przedstawi zarzut zabójstwa, za który to czyn grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności.

 

Film Zatrzymani podejrzewani o zabójstwo


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymani podejrzewani o zabójstwo (format flv - rozmiar 1.85 MB)

Powrót na górę strony