Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jechał po kokainie

Data publikacji 16.01.2009

Wczoraj późnym wieczorem policjanci z Sopotu zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego kierującego. Jego nerwowy styl jazdy wzbudził ich podejrzenia. Badanie wykazało, jest on pod wpływem kokainy. Za jazdę pod wpływem i posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

Wczoraj wieczorem kryminalni z Sopotu zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. Ich uwagę zwrócił styl jazdy kierowcy, który prowadząc samochód nerwowo zmieniał pasy ruchu i wykonywał manewry na skrzyżowaniu.

Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Młody mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, jednak badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że jest trzeźwy.
Podczas przeprowadzonej kontroli osobistej policjanci znaleźli u kierowcy narkotyki. Kolejne badanie, tym razem na zawartość narkotyków w organizmie dało wynik pozytywny – 22-latek prowadził samochód pod wpływem kokainy.

Rafał W. przyznał się do zażywania kokainy. Noc spędził w policyjnym areszcie, a jego auto zabezpieczono na parkingu. 22-latek usłyszy zarzuty za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających i za posiadanie narkotyków.
 

Powrót na górę strony