Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Data publikacji 19.01.2009

Kryminalni z Czarnkowa także mogą pochwalić się sukcesem w walce z handlem narkotykami. Zatrzymali 31-letniego Przemysława W., a w jego mieszkaniu znaleźli około kilograma środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

31 letnim Przemysławem W. już od kilku miesięcy interesowali się policjanci z Czarnkowa. Wiedzieli bowiem, że wcześniej notowany za handel i posiadanie narkotyków, odbywał karę pozbawienia wolności na terenie Niemiec. Po wyjściu z zakładu karnego wrócił do rodzinnego miasta i mimo braku stałego zatrudnienia, prowadził życie na tzw. „wysokim poziomie”. Świadczył o tym między innymi fakt, że jeździł samochodami dobrych marek. Obowiązkiem policjantów było sprawdzić z czego tak naprawdę utrzymuje się Przemysław W.

Dyskretnie przyglądali się jego poczynaniom, zbierając równocześnie wszelkie informacje. Zebrany materiał pozwolił skonkretyzować podejrzenia funkcjonariuszy i zapukali do drzwi mieszkania 31-latka. To co znaleźli potwierdziło tylko ich podejrzenia. W jego domu mundurowi znaleźli około 0,5 kg białego proszku (prawdopodobnie amfetaminy), 0,4 kg marihuany i akcesoria do jej przygotowywania.

Mężczyznę zatrzymano i przedstawiono mu zarzut posiadania narkotyków w znacznej ilości, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

Powrót na górę strony