Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Częstował narkotykami nieletnich

Data publikacji 19.01.2009

Policjanci z sekcji kryminalnej gostynińskiej komendy zatrzymali 19-letniego dilera, który zaopatrywał w narkotyki nieletnich. Mężczyzna odpowie teraz za posiadanie i udzielanie narkotyków nieletnim. Grozi za to kara od trzech do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z KPP w Gostyninie od kilku tygodni prowadzili intensywne ustalenia w sprawie jednego z mieszkańców powiatu gostynińskiego. Z ich informacji wynikało, że mężczyzna ten rozprowadza na terenie powiatu narkotyki, a wśród jego klientów są również nieletni. Po kilku dniach obserwacji funkcjonariusze zatrzymali 19-letniego dilera. Jak się okazało mężczyzna ten od kilku miesięcy sprzedawał narkotyki nieletnim. Podczas przeprowadzonego przeszukania policjanci znaleźli śladowe ilości narkotyków. 19-latek odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków nieletnim. Grozi za to kara od trzech do dziesięciu lat pozbawienia wolności.
Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gostyninie, która zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
 

Powrót na górę strony