Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca napadu zatrzymany

Data publikacji 20.01.2009

Tomaszowscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę napadu na sklep spożywczo-przemysłowy. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gm. Ulhówek. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

Do napadu doszło w niedzielę, kwadrans przed godz. 14.00. Do sklepu spożywczo-przemysłowego wszedł młody mężczyzna. Wewnątrz znajdowała się 33-letnia ekspedientka. W sklepie nie było klientów. Mężczyzna, trzymając w ręku nóż, zażądał od kobiety pieniędzy. Przestraszona ekspedientka wydała napastnikowi z kasy około 700 zł. Sprawca z łupem w ręku zbiegł. Na szczęście kobieta nie odniosła żadnych obrażeń.

Wczoraj tomaszowscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę tego napadu. Przebywał on w jednym z hoteli. Był kompletnie zaskoczony, nie stawiał żadnego oporu. Prosił policjantów, żeby go puścili, a on odda zabrane pieniądze. Zabezpieczono nóż, którym najprawdopodobniej sprawca posłużył się w trakcie napadu. Napastnik przebywa w policyjnym areszcie, teraz zajmie się nim prokurator i sąd.

Za rozbój z użyciem noża grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony