Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł diler i jego wspólniczka

Data publikacji 20.01.2009

Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował sąd wobec 24-letniego Marcina K, dilera handlującego środkami odurzającymi. W sprawie zabezpieczono ponad 30 gramów amfetaminy. Dozorem policyjnym objęto także 20-letnią Agnieszkę T., która była jego wspólniczką.

Sprawa miała swój początek kilka dni temu. Kryminalni zatrzymali do kontroli kierowcę hondy, pędzącego ulicą Warszawską w Mińsku Mazowieckim. Spod auta wydobywały się iskry, dlatego policjanci postanowili sprawdzić, czy mężczyzna przypadkiem nie jedzie niesprawnym autem. Zaczęło się od kontroli, a skończyło na przeszukaniu samochodu. Przy jednym z pasażerów 24-letnim Marcinie K. znaleziono ponad 30 gramów amfetaminy. Mężczyznę zabrano do aresztu.

W toku prowadzonej sprawy wyszło na jaw, że Marcin K. handlował środkami odurzającymi. Nie działał sam. W ślad za nim do celi trafiła 20-letnia Agnieszka T., która pomagała dilerowi w narkotykowym interesie.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut udzielania środków odurzających dla korzyści majątkowej, a kobiecie zarzut współudziału w tym procederze. Michał K. stanął przed sądem, który zastosował wobec niego trzy miesiące tymczasowego aresztu. Jego pomocnicę Agnieszkę T. objęto policyjnym dozorem.

 

Powrót na górę strony