Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany diler

Data publikacji 21.01.2009

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali dwóch mężczyzn, u których w mieszkaniu odnaleźli znaczne ilości marihuany. Za posiadanie i handel narkotykami ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Od pewnego czasu policjanci kryminalni zbierali informacje na temat handlu narkotykami w mieście. Ustalenia jakich dokonali i zebrane informacje doprowadziły ich do jednego z mieszkań na terenie miasta, w którym zatrzymano 21-letniego Kamila B. oraz towarzyszącego mu 19-latka.

Mężczyźni nie kryli zaskoczenia, najprawdopodobniej niczego się nie spodziewali. Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 180 gramów marihuany o wartości około 5 tys. zł, młynek do jej mielenia, dwie wagi elektroniczne oraz woreczki strunowe służące do porcjowania narkotyków.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu w Świnoujściu. Jeszcze dziś 21-latek usłyszy zarzuty. Najprawdopodobniej odpowie za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje do 8 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony