Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy tego mężczyzny

Data publikacji 22.01.2009

Policjanci z komendy w Starych Babicach poszukują sprawców włamania do jednego z domów w Borzęcinie Dużym. Sprawcy ukradli m.in. kartę kredytową, z użyciem której podjęli gotówkę z bankomatu w Lesznie przy ulicy Sochaczewskiej. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub miejsca jego pobytu proszone są o kontakt komendą powiatową Policji w Starych Babicach lub najbliższą jednostką Policji.

Policjanci z komendy w Starych Babicach poszukują sprawców włamania do jednego z domów w Borzęcinie Dużym, do którego doszło w nocy z 11 na 12 grudnia 2008 roku. Jak ustalili policjanci, wśród wielu skradzionych przedmiotów były karty kredytowe. Dokładnie między 2.30-2.33 złodzieje, korzystając z bankomatu w Lesznie przy ul. Sochaczewskiej, wypłacili gotówkę z użyciem jednej z kart.

Kamery banku zarejestrował jednego z mężczyzn podejrzewanego o dokonanie włamania. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z sekcją dochodzeniowo-śledczą komendy w Starych Babicach - tel. (0-22) 604-32-22, całodobowo z dyżurnym - tel. (0-22) 752-80-00, najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej - pod adresem kppwawzach@policja.waw.pl.

Powrót na górę strony