Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli susz przeznaczony na sprzedaż

Data publikacji 23.01.2009

Kilkanaście gotowych do sprzedaży porcji marihuany i dużą kulę z tym narkotykiem znaleźli policjanci w mieszkaniu 20-letniego Bartłomieja K. na warszawskim Ursynowie. Mężczyzna został zatrzymany w chwili, gdy spotykał się ze swoim klientem. Odpowie teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Na trop kolejnej już osoby mogącej trudnić się rozprowadzaniem narkotyków kryminalni z Ursynowa trafili kilka dni temu. Podejrzewali, że 20-latek najprawdopodobniej przechowuje marihuanę w domu. Osoby, które chciały skorzystać z jego "oferty" kontaktowały się z nim telefonicznie. Potem odbierały towar spod bloku, w którym mieszka Bartłomiej K. lub spod drzwi jego mieszkania.

Ursynowscy policjanci postanowili przyłapać chłopaka na gorącym uczynku. Wiedzieli, że wieczorem 20-latkowi złoży wizytę znajomy i prawdopodobnie zakupi od niego marihuanę. Funkcjonariusze czekali więc na mężczyzn na klatce schodowej. Już po kilkunastu minutach pojawił się podejrzany wraz z kolegą.

Mężczyźni zgodnie stwierdzili, że nie mają przy sobie żadnych zabronionych prawem środków. Kryminalni przeszukali obu mężczyzn, w paczce po papierosach znaleźli torebkę z suszem, po który prawdopodobnie przyszedł klient 20-latka. Resztę narkotyków znaleziono w mieszkaniu Bartłomieja K. Kiedy policjanci weszli do jego pokoju, ich uwagę zwróciła zielona metalowa kasetka. Wewnątrz niej znajdowało się 11 torebek z suszem oraz duża kula z zawartością marihuany. Chłopak spędził noc w policyjnej celi.

20-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na postanowienia sądu Bartłomiej K. będzie oczekiwał pod policyjnym dozorem.

Powrót na górę strony