Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani dzięki monitoringowi

Data publikacji 23.01.2009

Dwóch młodych mężczyzn, którzy skakali po masce opla zatrzymali dzisiaj w nocy śródmiejscy policjanci. Nietrzeźwych mężczyzn zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Za uszkodzenie samochodu grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Operatorzy śródmiejskiego monitoringu dzisiaj około 1.00 w nocy zauważyli na jednym z monitorów dwóch młodych mężczyzn idących chwiejnym krokiem w pobliżu Pałacu Kultury i Nauki wzdłuż ul. E. Plater. W pewnym momencie jeden z nich wskoczył na maskę zaparkowanego w pobliżu opla i zaczął po niej skakać. Drugi również wdrapał się na maskę auta, ale po chwili z niej spadł.

Informacja natychmiast trafiła do policjantów pełniących służbę w tym rejonie. Gdy radiowóz dojechał na miejsce obaj oddalali się od uszkodzonego samochodu. Tomasz D. lat 25 i Karol K. lat 24 zostali zatrzymani. Obaj byli pod wpływem alkoholu.

Mężczyźni zostali zbadani alkomatem, okazało się, że obaj mieli prawie promil alkoholu w organizmie. Resztę nocy spędzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj, gdy wytrzeźwieją, usłyszą zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi do 5 lat więzienia.
 

Powrót na górę strony