Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zareagował i został pobity

Data publikacji 23.01.2009

Grupa młodzieży, która stała w jednej z bram zwróciła swoim zachowaniem uwagę przechodnia. Gdy mężczyzna zwrócił im uwagę, został pobity, a w jego samochodzie uszkodzono lusterko.

Jeden z mieszkańców Grunwaldu idąc w kierunku swojego samochodu zauważył w bramie grupę osób. W pewnym momencie w jego kierunku ktoś rzucił szklaną butelką. Gdy mężczyzna zwrócił młodzieży uwagę, usłyszał wulgaryzmy. Nie zważając na to udał się w kierunku zaparkowanego samochodu. Wtedy usłyszał, że ktoś za nim idzie. Chwilę później został napadnięty i pobity przez dwudziestoparolatka. W tym samym momencie druga osoba uszkodziła przy jego samochodzie lusterko.

Po chwili na miejscu pojawiło się pogotowie, które zabrało poszkodowanego do jednego z poznańskich szpitali. Policjanci natychmiast rozpoczęli typowania sprawców owego zdarzenia.

Funkcjonariusze zatrzymali 21-latka. Mężczyzna przyznał się do pobicia mężczyzny. Arturowi S. przedstawione zostały zarzuty spowodowania obrażeń ciała, za co mu grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Drugi ze sprawców – mężczyzna, który uszkodził lusterko w samochodzie ofiary cały czas jest poszukiwany przez policjantów. Straty, które powstały w wyniku tego przestępstwa wyniosły 2000 złotych.

 

Powrót na górę strony