Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za napad na ekspedientkę

Data publikacji 28.01.2009

Szczecińscy policjanci zatrzymali 23-letniego Artura B. - sprawcę napadu rabunkowego, do którego doszło w jednym ze sklepów spożywczych w centrum miasta. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 20 stycznia br. około godziny 20:00. Napastnik wszedł do sklepu gdy ekspedientka była sama. Podszedł do kobiety i uderzył ją szklaną butelką w głowę. Pokrzywdzona upadła na podłogę. Wtedy mężczyzna ukradł pieniądze z kasy i uciekł. Chwilę później kobieta powiadomiła o zdarzeniu Policję.

Na miejsce skierowano patrol. Informacje przekazane przez kobietę pozwoliły na sporządzenie rysopisu, na podstawie którego wytypowano sprawcę. Policjanci rozpoczęli poszukiwania 23–letniego Artura B. Kryminalni z komendy miejskiej w Szczecinie wspólnie z policjantami z komisariatu Niebuszewo ustalili miejsce, w którym przebywał poszukiwany mężczyzna.

Artur B. został zatrzymany i usłyszał już zarzut rozboju. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci wnioskować będą o tymczasowy areszt zatrzymanego.
 

Powrót na górę strony