Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wykorzystali klucz schowany w kwietniku

Data publikacji 29.01.2009

Wczoraj policjanci z Polkowic ustalili i zatrzymali dwóch nieletnich, którzy kilkakrotnie włamywali się do domku jednorodzinnego. Właściciel chował klucz do mieszkania w kwietniku na ganku. Młodzi chłopcy wykorzystali jego niefrasobliwość. Teraz ich sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Wczoraj policjanci z sekcji kryminalnej komendy powiatowej w Polkowicach wspólnie z dzielnicowymi z Radwanic ustalili i zatrzymali dwóch nieletnich w wieku 15 i 16 lat. Młodzi chłopcy podejrzewani są o włamania do domków jednorodzinnych.

Policjanci ustalili, że sprawcy w okresie ostatnich miesięcy kilkakrotnie dokonywali kradzieży z włamaniem do domku jednorodzinnego skąd kradli nalewki, miód oraz inne rzeczy osobiste. Okazało się także, że nieletni włamywali się do domu za pomocą klucza do drzwi wejściowych, który właściciel chował w kwietniku znajdującym się na ganku. Funkcjonariusze odzyskali skradziony telefon.

Zebrane w tej sprawie materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego i nieletnich, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.
 

Powrót na górę strony