Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadli na sklep i wpadli

Data publikacji 29.01.2009

Do 12 lat więzienia grozi dwóm sprawcom, którzy wczoraj napadli na sklep komputerowy w Toruniu i uciekli z miejsca taksówką. Obaj zostali zatrzymani. Policjanci odzyskali również skradziony łup.

Wczoraj tuż przed 17:00 w Toruniu przy ul. Warszawskiej dwóch zamaskowanych sprawców napadło na sklep ze sprzętem komputerowym. Bandyci najpierw nakazali sprzedawcy położyć się na ziemię. Później grozili mu kijem bejsbolowym. Gdy jeden ze sprawców przytrzymywał sprzedawcę, drugi w tym czasie kradł laptopy i pieniądze. Niedługo jednak cieszyli się łupem. Na miejsce zdarzenia natychmiast udała się specjalna grupa operacyjno – dochodzeniowa. Policjanci ustalili, że sprawcy z miejsca napadu mogli uciec taksówką. Krótko po zdarzeniu zostali zatrzymani przez policjantów na toruńskim Rubinkowie. Swój łup przewozili w bagażniku pojazdu. Funkcjonariusze odzyskali cały skradziony sprzęt. Rozbójnicy trafili prosto do policyjnego aresztu.

Dzisiaj obaj zatrzymani usłyszą zarzuty. Śledczy z komendy w Toruniu i prokurator będą wnioskować do sądu o aresztowanie zatrzymanych mężczyzn.


 

Powrót na górę strony