Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadł na taksówkarza

Data publikacji 29.01.2009

2 promile alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez policjantów z Ursusa Sebastian K. Mężczyzna postanowił nie płacić za kurs, a na prośbę uregulowania należności zaatakował kierowcę, wybijając mu ząb. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe przewiozło poszkodowanego do szpitala. Teraz 33-latek poniesie konsekwencje swojego czynu.

Dziś w nocy policjanci z Ursusa zostali powiadomieni o tym, że na ulicy Dzieci Warszawy świadkowie ujęli sprawcę pobicia taksówkarza. Natychmiast udali się na miejsce.

Jak się okazało, Sebastian K. wsiadł do taksówki na ulicy Rozbrat. Zamówił kurs do Ursusa. Po dojechaniu na miejsce, na prośbę uregulowania należności, zaatakował kierowcę. Złapał go za szyję i zaczął dusić. Kierowca zdołał wyrwać się i opuścić samochód. Rozjuszony 33-latek wybiegł za nim. Doszło między nimi do szarpaniny. Napastnik uderzył taksówkarza w twarz wybijając mu ząb.

Na szczęście ofierze przyszedł z pomocą kierowca innej taksówki, który usłyszał wołanie o pomoc. Ujął uciekającego sprawcę. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali Sławomira K. Jak się okazało mieszkaniec Ursusa był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. Wezwane na miejsce pogotowie przewiozło kierowcę do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

Dziś Sebastian K. trafi w ręce dochodzeniowców z Ursusa.

Powrót na górę strony