Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany 8 listami gończymi

Data publikacji 30.01.2009

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania i siedmioma listami gończymi 29-letni Jakub D. wpadł w ręce wolskich specjalistów od przestępczości gospodarczej. Mężczyzna ukrywał się w mieszkaniu swojej znajomej. Tam policjanci zabezpieczyli przedmioty, które mogą mieć związek z dokonanymi przez niego przestępstwami. Został przewieziony do aresztu śledczego.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą podejrzewali, że poszukiwany za oszustwa 29-letni Jakub D. ukrywa się w mieszkaniu swojej znajomej, na warszawskiej Woli. Jak się później okazało mieli rację.

29-latek był zaskoczony wizytą policjantów. Nie przypuszczał, że funkcjonariusze namierzą go w Warszawie. W mieszkaniu, gdzie przebywał Jakub D. zabezpieczono przedmioty, którymi mógł się posłużyć podczas dokonywania przestępstw.

Jakub D. był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz siedmioma listami gończymi między innymi za podrobienie dokumentu, przywłaszczenie, oszustwo, utrudnianie kontroli. Zgodnie z sądowymi postanowieniami został przewieziony do aresztu śledczego.

Powrót na górę strony