Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pracownik okazał się złodziejem

Data publikacji 30.01.2009

Kilkanaście godzin potrzebowali tarnobrzescy policjanci na rozwikłanie zagadki kradzieży laptopa z magazynu hurtowni sprzętu RTV i AGD. Dzisiaj funkcjonariusze zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony sprzęt. 21-letni mężczyzna, trafił do aresztu prosto z nocnej zmiany. Przyznał się do kradzieży. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Wczoraj policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży laptopa. Sprzęt zniknął z magazynów hurtowni RTV i AGD w Tarnobrzegu. Skradziony laptop z pozostałym sprzętem przygotowany był na transport do sklepów w mieście. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do wyjaśnienia okoliczności tej kradzieży. Okazało się, że jeden z pracujących tam mężczyzn, 21-letni Marek P., wykorzystując nieuwagę innych pracowników wyniósł sprzęt komputerowy z pomieszczenia hurtowni i schował, a później zabrał go do domu. Wieczorem przyszedł do hurtowni na swoją nocną zmianę.

Policjanci dziś rano zatrzymali złodzieja. Podczas przeszukania w domu sprawcy, funkcjonariusze znaleźli skradziony sprzęt. Zatrzymany, 21-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba, przyznał się do kradzieży. Wartość odzyskanego laptopa to 2 tys. złotych.

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
 

Powrót na górę strony