Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny finał domowej sprzeczki

Data publikacji 30.01.2009

Tragicznie dla 29-letniego mieszkańca gm. Szastarka zakończyła się wczorajsza sprzeczka ze swoim ojcem. Zraniony nożem kuchennym młody mężczyzna trafił do szpitala, gdzie zmarł. Do szpitala z raną kłutą trafił także jego 55-letni ojciec. Dziś mężczyzna trafi przed oblicze prokuratury. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.00 na terenie jednej z posesji w gm. Szastarka, w której mieszkali 55-letni Czesław K. wraz ze swoim 29-letnim synem. Jak ustalili policjanci, obaj mężczyźni prawdopodobnie razem spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do sprzeczki, w której został użyty nóż kuchenny.

55-latek pobiegł do sąsiadki po pomoc dla swojego syna. Karetka pogotowia zabrała rannego w klatkę piersiową 29-latka do szpitala. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Do szpitala trafił również jego ojciec, u którego także stwierdzoną ranę kłutą. Jak określili lekarze, życiu 55-latka nie zagraża niebezpieczeństwo.

W szpitalu pobrano od mężczyzny krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Prawdopodobnie dziś 55-letni Czesław K. będzie dziś przesłuchany i doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.


 

Powrót na górę strony